Forum Magazynu Perkusista

Forum perkusistów
Obecny czas: 23 Kwi 2017 13:53

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
Moses
 Temat postu: Szukam perkusisty
PostWysłany: 31 Lip 2014 20:07 
Garotłuk

Witam, jestem w trakcie zakładania zespołu muzycznego (metalowego).

Dane wymagane poszukiwanego:

Nazwa zespołu: Christ's Enemy (nazwa do negocjacji)
Poszukuję: perkusisty
Sprzęt: własny
Styl: black metal, death metal, blackened death metal (przede wszystkim)
Wiara: ateista, agnostyk
Teren: Bydgoszcz i okolice (Niemcz, Osielsko, Jagodowo, Borówno, Żołędowo itp. maksymalna odległość Toruń (niewskazane)
Próby: jedynym wyjściem jest u perkusisty, ponieważ było by dla niego to zbyt dużym obciążeniem przemieszczanie się z instrumentem z znanych powodów. Ewentualnie może być u innego członka zespołu (piwnica, garaż) pod warunkiem że perkusja zostanie tam raczej na stałe.
Inspiracje (zespoły-płyta): Behemoth (od Zos Kia Cultus do The Satanist. Wyróżnione: Evangelion [zespół główny do naśladowania z płyty Evangelion, o tą muzykę mi chodzi, to chcę tworzyć]), Vader, Epica, Vesania, Therion, Arch Enemy, Hyporcisy, Mayan, Unleashed, Cannibal Corpse, Sepultura, Exodus, Christ Agony, Dimmu Borgirr, Nile, Hate, Pain, Children Of Boodom, Iced Earth, Apocaliptica, Lost Soul, Marylin Manson i Justin Biber (xD).
Długość grania na instrumencie przez poszukwiwanego muzyka: ponad 1 rok
Miejsce w zespole: Osobiście nie lubię gdy całym zespołem zarządza lider, gdy wszystko układa i dyryguję. Zespół to jakby rodzina, trzeba się szanować i słuchać wzajemnie, ma się wspólnie tworzyć muzykę. Jestem otwarty na propozycję od wszystkich członków zespołu, każdy ma coś do powiedzenia, pomysł na utwór, tekst itp. Muzyka ma wychodzić z nas samych. Oczywiście jeśli ktoś nie chcę się angażować na tym poziomie, nie wymagam tego, liczę na miłe atmosferę i szczerą muzykę oraz teksty. Nie lubię nie szczerości w naszej muzyce, wszystko to mają być emocje i doświadczenia z życia, my nie udajemy. Również nie będę dopuszał do używania sformułowań MÓJ ZESPŁÓŁ to jest NASZ ZESPÓŁ to jesteśmy MY.
Ponad to:
- lubię eksperymentować z muzyką, nie chcę grać tylko metalu lub poszczególnego gatunku metalowego. Zamierzam brać udział lub sam założyć dodatkowe zespoły tego typu ja Rock, Blus, Muzyka klasyczna, lub coś typowo gitarowego (np. Mike Oldfield). Kocham grać gothic metal i symfonic metal, wszystko. Nie będę tego mieszał w jeden zespół i projekt bo wyjdzie bohomaz a nie muzyka. Lubię: Davida Bowie'ogo, Deep Purple, Pink Floyd, Budka suflera itp. Mam Nadzieję że wiadomo o co mi chodzi.
- mile widziane jest by jakiś z muzyków grał na jakimś innym lub egzotycznym instrumencie
- oczekuję egzotyczności w naszej muzyce
- lubię do metalu dodawać gitary akustyczne i klasyczne
- nie lubię tłoku na płytach – 9/10 utworów wystarczy
- poza metalem zamierzam mieć jeszce komponować w innych zepołach (rock, blues, jazz, gothic/symfonic/power/black/metal I muzyka klasyczna. Lubię I umiem, sprawia mi przyjemność grania prawie że wszystkich gatunków muzycznych (tylko tam gdzie się gra na jakimś instrumencie)
Kontakt ze mną: alan.tor.kawula@gmail.com, https://www.facebook.com/AlanMosesKawula#, https://myspace.com/alix.kawlik, https://plus.google.com/u/0/, http://ask.fm/AlanNergalKawula, nr tel. 725 907 783

Informacje o mnie:
- lat 13.5
-urodzony 16.05.14
-miejsce zamieszkania Jagodowo-Niemcz
Myślę że to chyba wszystko więcej z siebie nie wyciagnę. Oczywiście jakiekolwiek pytania proszę pisać na podane konta i nr. Tel.

Przepraszam za wszelkie nie zrozumiałości i proszę o wybaczenie.
Dziękuję I zachęcam do wzięcia idziału.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość