Forum Magazynu Perkusista

Forum perkusistów
Obecny czas: 28 Cze 2017 19:37

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
Jacek
 Temat postu: Poziom wypowiedzi
PostWysłany: 24 Sie 2012 16:37 
Garotłuk

Witajcie.
Ostatnio wpadł mi w ręce ?Perkusista? numer 3/2012. Przeczytałem w nim wywiad z Jackiem Pelcem i... jestem zdruzgotany. Powód ? pozwólcie, że przytoczę kilka fragmentów wypowiedzi bohatera: ?Co to wszystko ma znaczyć do kurwy nędzy (...) Czy mam się z tym pogodzić i zabić dechą, siedząc z tyłu i oglądając dupy frontmanów na estradzie (...) Ale ten obraz jest prawdziwy i celowo jest zaprzeczeniem wielkich doskonałych technicznie, scenograficznie i zarazem wkurwiających konfabulacji panów reżyserów z telewizji (...) my bądźmy mądrzejsi, nie dajmy się wciągnąć w gówno.? Taką kwiecistą formą wypowiedzi błysnął czołowy polski jazzman, publicysta i pedagog w jednej osobie. Wnioski wyciągnijcie sami, ja jedynie dodam, że rzeczony numer perkusisty kupiłem mojemu dziecku, które stawia pierwsze kroki w bębnieniu.
Pozdrawiam, pozostając w stanie głębokiego zażenowania osobą Jacka Pelca.

Pędziwiatr
 Temat postu: Re: Poziom wypowiedzi
PostWysłany: 22 Kwi 2014 18:41 
Perkman
Awatar użytkownika

Rozumiem twój żal do niego, niestety, poziom wypowiedzi często oddaje nam to, jaki bębniarz jest naprawdę, nie zawsze okazuje muzykę, jaką gra. Jazzmani nie są bowiem kojarzeni z wulgaryzmem. Co innego, gdy przeklina Inferno, którego muzyka to kłębek przemocy i agresji, chociaż i jego to nie usprawiedliwia, nieprawdaż?

ArgenteumAstrum
 Temat postu: Re: Poziom wypowiedzi
PostWysłany: 25 Kwi 2014 11:01 
Administrator
Awatar użytkownika

Wow, pan jazzaman faktycznie nie zabłysnął intelektem i kulturą wypowiedzi :shock: Tym bardziej dziwi, że wywiad w takiej formie został opublikowany... ja rozumiem, że wszelkie zwyczaje ulegają teraz rozluźnieniu, no ale bez przesady. Prawdą jest przecież, że ten magazyn kupują głównie ludzie w wieku gimnazjalnym/licealnym, a może i młodszym, którzy stawiają dopiero swoje pierwsze kroki z perkusją, a tu taka perełka...

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość